Про Нас - MagneticOne - Інновації. Завжди.

MagneticOne

компанія-розробник інноваційного програмного забезпечення для потреб електронної комерції

Компанія MagneticOne була заснована в 2001 році у місті Тернополі. Наше програмне забезпечення допоможе вам збільшити об’єми продаж та ефективно організувати спілкування з вашими клієнтами. Ми цінуємо час та потреби наших клієнтів. Програмне забезпечення легко інсталювати – це не потребує особливих технічних навиків.
Клієнти MagneticOne це власники інтернет магазинів – від початківців до великих підприємств, які встигли зарекомендувати себе на ринку. Вони усвідомлюють потребу свого бізнесу у інноваційних, ефективних рішеннях, які б допомогли їм привабити покупців та збільшити рівень доходів.
Наша команда складається з талановитих програмістів, тестерів та маркетологів. Ми за короткий проміжок часу зуміли зайняти свою нішу на ринку продуктів для електронної комерції та продовжуємо активно розвиватися.
Ми спеціалізуємося на створенні складних веб-додатків, електронних магазинах, порталах, системах оплати та інших сучасних системах мережі Інтернет.

Image
ADD A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших послуг, продуктів чи іншого, що стосується MagneticOne.

Залишити запит