Директор MagneticOne Руслан Савчишин виступив у ролі експерта з доповіддю на сьомій весняній конференцїї ISDEF Spring 2011 - MagneticOne

  • Головна
  • Новини
  • Директор MagneticOne Руслан Савчишин виступив у ролі експерта з доповіддю на сьомій весняній конференцїї ISDEF Spring 2011

Директор MagneticOne Руслан Савчишин успішно виступив у якості експерта на сьомій весняній конференцїї ISDEF Spring 2011 із презентацією “Ефективне просування програмних продуктів. Практика” . Конференція, що пройшла у Києві 22-24 квітня, була організована форумом незалежних розробників програмного забезпечення ISDEF.

Учасники конференції – власники бізнесів, топ-менеджери і провідні спеціалісти IT та Інтернет-компаній, представники західних та російських інвестиційних фондів, журналісти, представники PR-служб (всього близько 200 учасників) в ході обговорення обмінялись досвідом щодо технологій росту бізнесу, особливостей маркетингу та продажу програмного забезпечення, взаємодії з державними структурами та інших питань, актуальних для компаній-розробників програмного забезпечення.

У своєму виступі Руслан Савчишин поділився практичним досвідом щодо розробки і просування власних програмних продуктів, а саме використання все більш популярних SMM (маркетинг у соціальних мережах), відео-маркетингу та традиційних інструментів, таких як SEO, PR, робота з партнерами. Особливе зацікавлення у слухачів викликав новий інструмент Software Statistics Servise, що також є розробкою MagneticOne.

Software Statistics Servise допомагає розробникам програмного забезпечення отримувати достовірну статистичну інформацію про використання своїх програм – кількість інсталяцій, популярність версій, окремих функцій, кількість користувачів програми та їх географічне розташування. Отримана інформація дає можливість вдосконалювати свій продукт, щоб він максимально відповідав потребам споживачів, розробляти ефективний комплекс просування та приймати правильні рішення для розвитку бізнесу.

ADD A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит