Store Manager for PrestaShop отримав найвищу нагороду PrestaShop Awards 2012 в номінації “Best Module” - MagneticOne

  • Головна
  • Новини
  • Store Manager for PrestaShop отримав найвищу нагороду PrestaShop Awards 2012 в номінації “Best Module”

Команда MagneticOne з радістю ділиться останніми новинами! Наш продукт – Store Manager for PrestaShop отримав найвищу нагороду в номінації “Best Module for Prestashop” під чаc 5-го Баркемпу, що проходив 20 березня 2012 року у Нью-Йорку.

Вся спільнота Prestashop, яка зібралась на щорічну ключову подію року під назвою Barcamp 5, обирала найкращі рішення для електронної комерції на основі платформи Prestashop. Наш модуль – Store Manager for PrestaShop взяв першість серед інших продуктів, як Footer Custom, Google Merchant Centre, Shopializable, SlideShow та Advanced Top Menus для PrestaShop. Присутні мали змогу поспілкуватися з розробниками програмного забезпечення, отримати поради від провідних спеціалістів та познайомитись з останніми новинками Prestashop. Ця чудова подія зібрала понад 400 учасників, і немає жодного сумніву, що наступного разу Prestashop здивує нас ще більше!

Нам приємно усвідомлювати, що наша робота високо відзначилась експертним жюрі. Тож хочемо висловити вдячність організаторам події та комісії, яка присудила нам нагороду. І, звісно, дякуємо, вам, нашим цінним клієнтам, за те, що ви з нами увесь цей час.

Наша команда старанно працює над тим, щоб полегшити вашу роботу. Ми і надалі будемo продовжувати дивувати вас новими розробками, оскільки нашим ідеям немає меж!

ADD A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит