З Днем народження, Cart2Cart! - MagneticOne

Наближається 1 червня! Це справді особливий день, а Ви знаєте чому? Це День народження Cart2Cart – найкращого сервісу для перенесення інтернет-магазину на платформу вашої мрії!

 Ми раді повідомити Вам, що сервісу Cart2Cart виповнюється 4 роки! Весь цей час ми працювали за для того, щоб зробити Вашу міграцію якомога простішою. Впевнені, що заслуговуємо на великий торт зі свічками.

Але це не лише наш день! Тільки завдяки Вам, ми досягли того, що маємо. Ви ті, хто надихає та мотивує нас на найбільші звершення. Без Вас ми б нічого не змогли, тож спасибі за те, що ви з нами, за вашу довіру і відданість.

Birthday offer

З цієї нагоди ми приготували подарунки! Перенесіть дані Вашого інтернет магазину на омріяну платформу, зекономивши до 40% вартості міграції! Поспішайте скористатися купоном BIRTHDAY2013, адже знижка тане, як лід на сонці:

30 травня – 2 червня

40%

3 – 6 червня

30%

7 – 10 червня

20%

11 – 14 червня

10%

Примітка: Розмір знижки змінюватиметься о 00:00:00 GMT +3

Примітка: Знижка нараховується лише на суму міграції. На додаткові опції, Пакети підтримки та інші додаткові послуги знижка не поширюється

 

Скористайтеся спеціальними вигідними пропозиціями! Чим швидше Ви розпочнете міграцію, тим більше вигоди отримаєте! Не зволікайте, розпочніть перенесення Вашого інтернет магазину прямо зараз!

 

З безмежною любов’ю і вдячністю,

Команда MagneticOne

 

У Вас виникли запитання? Раді відповісти, залишіть запит і ми зв'яжемося з Вами.

Залишити запит